Scroll

Sıkça Sorulan Sorular

T-Brush ürünleri hakkında daha detaylı sorularınız ve merak ettikleriniz için lütfen bizlere ulaşın.

Ürünlerin formülünde zararlı kimyasallar bulunuyor mu?

T-Brush ‘ın tüm ürünleri ağız ve diş sağlığı için en uygun doğal bileşenlerden elde edilmiştir. Formülasyonlarımızda yer alan tüm maddeler farma grade saflığında olup, hammaddelerimizi Avrupa’nın kozmetik ve ilaç sektöründeki liderlerinden temin ediyoruz.

Diş beyazlığı konusunda hangi ürününüzü tercih etmeliyiz?

Tüm ürünlerimiz ağız ve diş temizliği konusunda oldukça başarılıdır. Beyazlatma konusunda da Charcoal esasnslı ürünümüzü önerebiliriz.

Diş macunu tabletinin geleneksel diş macunundan ayıran özellik nedir?

Tüm T-Brush ürünleri tamamen doğal ürünlerden elde edilmiş aynı zamanda da çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak geliştirilmiştir. Cam şişede muhafaza edilir ve tamamen doğada çözünebilir ambalajlamalarıyla doğa dostudur. Her kullanımda aynı ve ihtiyaç duyulan miktarda ağız temizliği sağlar.

Diş macunu tabletleri çocukların kullanımına uygun mudur?

T-Brush’ın tüm ürünlerini 6 yaş ve üzeri çocuklarımız için güvenle kullanabiliriz. Organik esansanslardan elde ettiğimiz ürünlerimiz arasından özellikle çilekli olanı tavsiye ediyoruz.

Hamilelik sırasında kullanım uygun mudur?

Tüm ürünlerimiz doğal bileşenlerden oluşan formülasyonlara sahip olduğu için hamilelik sırasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünleriniz Gluten içeriyor mu?

Hayır, hiçbir ürünümüz gluten içermez. Gluten içeren ürünlere karşı hassasiyeti olan herkes rahatlıkla T-Brush ürünlerini kullanabilir.

Ürünlerin ambalaj ve paketlenmesinde plastik kullanımı var mıdır?

Tüm ürünlerimiz çevreye ve insan sağlığına duyarlı olarak hazırlanmıştır. Ürünlerimizi cam şişe ve metal kapaklar ile muhafaza ediyoruz. Aynı zamanda hem ambalajlarımızda hem de kargo gönderimlerimizde geri dönüşümlü malzemeler kullanıyoruz.

Diş macunu tabletlerindeki efervesan özelliği ağızda acı bir tat bırakıyor mu?

Ürünlerimizin en güçlü yanlarından biri olan efervesan özelliği sayesinde ağızda hızla çözünerek bu reaksiyon sırasında kullanıcının ağzında ve dilinde hoş bir tat ve ferahlık hissi sağlar.