Üretim Yeri

Hacettepe Teknokent Teknoloji Transfer Ofisi iş birliği ile gerçekleştirilen özel formülümüz Avrupa standartlarındaki fabrikalarda üretiliyor.

T-Brush ürünleri Hacettepe Üniversitesi’nin profesörleri tarafından özel formülasyon geliştirilerek oluşturuldu. 1,5 yıl süren Ar-Ge çalışmalarımız ile elde ettiğimiz formülasyonumuz; hijyen, kalite ve sürdürülebilirlik esaslarını Avrupa standartlarında sağlayan fabrikalar tarafından üretiliyor.

Hammaddelerimizi Avrupa’nın kozmetik ve ilaç sektöründeki liderlerden temin ederek, üretimlerimizi iyi üretim uygulama sertifikasına (GMP) sahip fabrikamızda gerçekleştiriyoruz.

Yeryüzünde yaşayan tüm insanların güvenle kullanabileceği ürünlerimizi; yüksek kalite standartları ve dalında uzman kadrolarını bir arada barındıran en iyi ilaç fabrikalarından birinde üretiyoruz. Çevre ve insan sağlığına olan hassasiyetlerimizi de kendi çalışma ortamında sağlayan üretim fabrikamıza tüm formülasyonlarımızı güvenle teslim ediyoruz.

Üretim Yeri

T-Brush tabletler özel geliştirilmiş efervesan özelikleri sayesinde her bir tableti ile diş fırçalamayı keyifli hale getirmekle kalmaz muhteşem tadı ve kokusu sayesinde kalıcı ferahlık verir.

Kalitemizi belirleyen özelliklerimiz nedir?

T-Brush diş macunu tabletlerinin en önemli avantajı en üst kalite formülasyon bileşenleri kullanılarak, daha kalıcı köpük ile etkili diş temizliği sağlar, kullanıcılarına efervesan çözünürlük hızıyla kolay uygulama sunarak diş temizliği sonrasında hoş bir tat ve koku ile ferahlık hissi bırakır ve vegan kategorisinde bir üründür. Muhteviyatında yer alan formülasyon bileşenleri ve oranları sayesinde; sertlik, efervesan özellik ve en uygun şekil ile optimize edilmiş ve kullanıcıyı rahatsız etmeyen ve tekrar kullanımında keyif alınacak bir üründür. Ürünün cam ve metal kombinasyonu ile hazırlanan ambalajı sayesinde plastik kullanılmadan ve karbon izi oluşturmadan hazırlanmıştır. T-Brush ürünleri, hiçbir coğrafi kısıtlama olmaksızın tüm insanlar tarafından kullanılabilecek ağız ve diş temizliğini en sağlıklı şekilde sunar.

Ürün Bileşenleri

Efervesan teknolojisinin diş temizliği ile buluştuğu nokta!

Ağız içerisine alındıktan saniyeler sonra köpürmeye başlayan diş temizleme tableti sayesinde diş bakımı ve temizliği için gereken bileşenlerin yanı sıra mekanik etki ile de tam ve mükemmel bir temizlik sağlanır. İçeriğindeki doğal bileşenlerin gücünü de arkasında barındıran T-Brush diş temizleme tabletleri her seferinde aynı dozlama ile dişlerinizin her gün tam korumasını sağlar. Geleneksel diş macunu kullanımında oluşabilecek hijyen problemini ortadan kaldıran T-Brush diş temizleme tabletleri ailenizin ve sizin diş bakımınızı sağlarken bireysel hijyeninizi korumaya yardımcı olur. Farklı organik aroma, doğal stevya glikozitleri ve aktif karbon içeren seçeneklerin yanı sıra florür ve florürsüz olarak da sizlere sunulmaktadır.

Çevreye olan sonsuz saygımız ve sürdürülebilirlik bakış açımız ile sıfır plastik içerik ve doğal cam şişelerde erişkin ve çocuklar için hazırlanmış farklı ürün grupları ile sizler için çalışıyoruz.